DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Carrier INŽENÝR/KA ROBOTIZACE in Mýto, Czech Republic

Country:

Czechia

Location:

Plzeňská 601, 338 05 Mýto,, Czech Republic

Hledáte zaměstnání v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti, která je světovou jedničkou v oblasti komerčního chlazení? Hledáte zaměstnání, ve kterém profesionalita, vize budoucnosti, kariérní růst a stabilita jsou hodnoty, které mají reálnou podobu? Pokud ano, jste na správném místě! Nabízíme Vám pozici:

INŽENÝR/KA ROBOTIZACE

Místo výkonu práce: Plzeňská 601, 338 05 Mýto

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu automatizace a robotizace. Budete mít na starosti jak implementaci nového produktu, tak i podporu stávajících projektů. Tato pracovní příležitost je vhodná i pro čerstvé absolventy/tky středních a vysokých škol. Znalosti v oblasti robotizace jsou výhodou, ale nikoli podmínkou. Rádi Vás zaškolíme.

Pokud máte komunikativní znalost angličtiny a rádi byste pracovali v přátelském prostředí s mnoha benefitními možnostmi, čtěte dále!

Co budete dělat:

  • Spolupráce na vývoji nového produktu a návrhu výrobních linek

  • Spolupráce i samostatná práce v návrhu výrobních postupů a jejich automatizace

  • Tvorba dokumentace pro dodavatele i interní oddělení závodu

  • Aktivně vyhledávat možnosti pro zlepšení, inovace a automatizace ve výrobě

  • Tvorba a úpravy PLC a CNC programů robotiky a automatizace v závodě

  • Podporovat svými znalostmi a zkušenostmi týmy v současné výrobě

  • Předávat zkušenosti a školit kolegy pracující s automatizací

  • Udržuje systém, dokumentace a dokumentované informace

Požadavky:

SŠ/VŠ v oboru elektrotechnika, strojírenství či mechatronika

Komunikační dovednosti: Musíte být schopni komunikovat v anglickém a českém jazyce, jak slovem, tak písmem.

Zkušenost s programováním ze školy či praxe: CNC/PLC/automatizační na PC

3D CAD

Řidič. průkaz sk. B

Výhodou:

• SolidWorks

• Předchozí pracovní zkušenost z oblasti robotizace

BENEFITY:

  • Pravidelná odborná školení a rozvoj, možnost se realizovat a kariérně růst

  • Moderní, kolegiální, inovativní a přátelské prostředí stabilní mezinárodní firmy

  • 5 týdnů dovolené (tj. 25 dní)

  • 3 dny tzv. osobního volna

  • Příspěvek 13 000 Kč na dovolenou každý rok

  • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které se pravidelně zvyšuje

  • Příspěvek na penzijní či životní připojištění

  • Jídelnu přímo v areálu s dotovaným stravováním

  • Bonus za doporučení nového zaměstnance, bonus za loajalitu, relokační bonus

  • Káva zdarma v kávovém koutku

  • Scholar Program, podpora vzdělávání všech stupňů

  • Služební notebook

  • A mnoho dalších benefitů, jako např. Multisport karta, bezplatné očkování proti chřipce, firemní akce a další.

Vážíme si toho, že jste si udělali čas na prostudování naší pracovní nabídky a pokud nesplňujete všechny požadavky, neváhejte se prosím přihlásit. Stále můžete být zváženi, popřípadě Vám naše personalistka dokáže navrhnout jinou pracovní příležitost. Budeme se těšit na Vaši přihlášku!

Carrier is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Job Applicant's Privacy Notice:

Click on this link (https://www.corporate.carrier.com/legal/privacy-notice-job-applicant/) to read the Job Applicant's Privacy Notice

DirectEmployers